Ubytování v Supetar

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Supetar. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Supetar, kde najdeme města Splitska, Mirce, Skriv, Donji Humac a Postire.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

1. House Andelka 

Foto: House Andelka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
58 %

Set in Supetar, this air-conditioned holiday home is located 17 km from Split. The unit is 39 km from Makarska. A dishwasher, an oven and a microwave can be found in the kitchen and there is a private bathroom with free toiletries and a hairdryer.


2. House Vicko 

Foto: House Vicko
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

House Vicko is a holiday home set in Supetar in the Brac Island Region and is 18 km from Split. The property features views of the sea and is 40 km from Makarska. The kitchen comes with an oven and a fridge and there is a private bathroom.


3. Holiday Home Boris (BRC110) 

Foto: Holiday Home Boris (BRC110)
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %

Haus Boris 110S is set in Supetar. The air-conditioned accommodation is 36 km from Bol. This holiday home comes with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchenette with an oven and a toaster.


4. Villa Maruka 

Foto: Villa Maruka
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Supetar, Villa Maruka features accommodation with a private pool and free WiFi. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen.


5. Villa Mirca 

Foto: Villa Mirca
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Mirca is situated in Supetar and offers a fitness centre and barbecue facilities. Guests have a private terrace.


6. Villa Mario 

Foto: Villa Mario
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %


7. Haus Tamjan 112S 

Foto: Haus Tamjan 112S
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
0 %


8. Holiday home in Supetar/Insel Brac 5902 

Foto: Holiday home in Supetar/Insel Brac 5902
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Supetar in the Brac Island region, Holiday home in Supetar/Insel Brac 5902 features a balcony. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette. The holiday home is equipped with a TV.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob256 - 307 EUR za noc

9. Villa Bracera 

Foto: Villa Bracera
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Villa Bracera is located in Supetar and offers barbecue facilities and a garden. It features garden views and free WiFi. The holiday home is composed of a dining area, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. A flat-screen TV is provided.

Pokoje

Prázdninový dům
osob199 - 199 EUR za noc

9 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 9 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: